Tož vitaj v Pavlovicách!

Ceník

 

Ubytování

1 noc je za 450kč na osobu a když tu budete třeba eště víc dní tak je to ještě lacinější ale ne zadarmo - 6 a více nocí je za se slevou 10%. Je ale potřeba, aby ste dycky na pokoji byli aspoň 2. Domácí mazlíček se u nás bohužel neubytuje, musíte ho nechat doma babičce. Pokud je vyžadována záloha tak je její výše stanovená na základě další komunikace většinou v ceně první noci a tato záloha je nevratná pokud rezervaci zrušíte míň jak 30 dní před příjezdem, jinak by záloha moc smyslu nenabyla. Děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou zdarma. Možete mět aj celej penzion pro sebe a pak by to stálo 7000kč a taky to musí byt aspoň na 2 noci.

Snídaně

Vzhledem k tomu, že tady máme perfektní pekárnu pár kroků od Penzionu (najdete ji přímo tady) a na pokojích sú kuchyňky tak by byla škoda Vám nabízet snídaňu a okrast Vás o zážitek potěšit Vaše chuťové buňky místním čerstvým pečivem bez éček. Bohužel néni otevřená v nedělu, tak je potřeba na to myslet už v sobotu ráno. Od pondělka do soboty sů ale otevřený potraviny Ištván ek anebo potom aj v nedělu tušim do 11 obchoďák COOP. Kafe a čaj máte stejně furt k dispozici zadarmo tak to máte komplet a za pár kaček. Jen to chce ráno vyslat zodpovědného člena výpravy :-)

Posezení večer

Když si chcete sednout večír s přáteli tak možete v presúzu. Je to tak na 4 hodiny, podívali by sme se do sklepa, pokoštovali pár vzorků z beček, pak sedli a povečeřali - jednou teplou večeřu a potom až vyhládne tak eště jednu, ale studenou. Vína možete vypit co kdo chce nebo snese. Každýho to bude stát 700kč a je potřeba aspoň 10 lidí aby to stálo za to.

Víno

Kdykoliv si možete vzít sami flašku vína ze sklepa dle aktuální nabídky. Pak ju akorát musíte zaplatit. Stójí od 100 korun. Všechno jsou to vína s přívlastkem vyráběny v Pavlovicích v tomto sklepě.

 

Všechny ceny jsou včetně ubytovacího poplatku a bez DPH.

Vyhledávání

Kontakt

Penzion Hádlík Zelnice 68 / Zelnice 80
691 06 Velké Pavlovice
604 455 723

!!! Náš nejnovější přírůstek !!! Penzion U Hada

Mrkněte na to!