Tož vitaj v Pavlovicách!

Ceník

 

Ubytování

1 noc je od 600kč na osobu bez snídaně. Ceny se trocha liší na základě obsazenosti pokoje a taky záleží na tom, kterej pokoj máte. Je ale potřeba, aby ste dycky na pokoji byli aspoň 2. Domácí mazlíček se u nás bohužel neubytuje, musíte ho nechat doma babičce. Pokud je vyžadována záloha tak je její výše stanovená na základě další komunikace většinou v ceně první noci a tato záloha je nevratná pokud rezervaci zrušíte míň jak 30 dní před příjezdem, jinak by záloha moc smyslu nenabyla. Děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.

Snídaně

Možou byt za 125kč navíc.

Posezení večer

Když si chcete sednout večír s přáteli tak možete v presúzu. Je to tak na 4 hodiny, podívali by sme se do sklepa, pokoštovali pár vzorků z beček, pak sedli a povečeřali - jednou teplou večeřu a potom až vyhládne tak eště jednu, ale studenou. Vína možete vypit co kdo chce nebo snese. Každýho to bude stát 1000kč a je potřeba aspoň 10 lidí aby to stálo za to.

Víno

Kdykoliv si možete vzít sami flašku vína ze sklepa dle aktuální nabídky. Pak ju akorát musíte zaplatit. Stójí od 100 korun. Všechno jsou to vína s přívlastkem vyráběny v Pavlovicích v tomto sklepě.

 

Všechny ceny jsou včetně ubytovacího poplatku a s 15% DPH.

Vyhledávání

Kontakt

Penzion Hádlík Zelnice 68 / Zelnice 80
691 06 Velké Pavlovice
604 455 723

!!! Náš nejnovější přírůstek !!! Penzion U Hada

Mrkněte na to!