Tož vitaj v Pavlovicách!

Vítejte !

Penzion Hádlík nabízí ubytování a vinné osvěžení ve vinařském centru Velkých Pavlovic. V penzionu najdete čtyři moderně zařízené apartmány s celkovou kapacitou 21 lůžek. Každý apartmán je vybaven koupelnou, WC, kuchyní... Dva jsou pro 6 (zelenej a žlutej), jeden pro 5 (červenej) a jeden pro 4 (ten modrej). V každém je jedna manželská postel a zbytek je po jednom. V přízemí jsou k dispozici 2 vinné sklepy. Jeden slouží k ochutnávkám a druhý ke skladování lahví určených pro Vaši spotřebu. V přízemí je pro Vás nachystáno posezení, kde si můžete v klidu vychutnat vína vyrobená v témže objektu.

 

A máme pro Vás novinku, naproti Penzionu Hádlík jsme otevřeli nový Penzion U Hada, kde jsme se pěkně vyřádili. Jsou tam velice moderně zařízené čtyři pokoje s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro případné ratolesti nebo pocestné. No však jak přijedete, tak uvidíte.

 

Víno, které pijete, se vyrábí právě zde!

Novinky

04.08.2011 14:19

Sezona 2011 v plném proudu

Dlažba ve sklepech je už hotová, koje na víno pro Vás taky nachystaný jenom mříže tam ještě nejsou, ale dělá se na tom. To aby Vám tam někdo nevzal flašku. Nábytek už je taky hotovej takže se Vám bude dobře sedet vevnitř i venku. Letošní úroda zatím vypadá slibně, doufejme, že to vydrží.
29.01.2011 20:25

Příprava na novou sezonu.

Máme pár nových věcí na tuto sezonu. Je dodělaná dlažba v tom větším sklepě. Teď ještě uděláme dlažbu v tom malým a bude to. Snad to stihnem během února. Ještě tam budou koje na flašky, aby ste měli co pit. Dělají se nový stoly a lavky, bude to hotový v únoru takže už se tam bude sedět zase trochu...
07.04.2010 11:25

Nová dlažba ve sklepě

Zatím jenom půlka, ale to se všecko dodělá. První se musijou předělat bečky a před tím se musí vypit to víno z beček a pak se to dodělá aj pod kantýřama. Vypadá to zatim celkem dobře.
14.03.2010 11:24

A je vymalovaný!

A je to vymalovaný, díky Romanovi, který to vymaloval v rekordně krátké době. Teď už se to jenom uklidí a dá se tam koberec a je to.
30.01.2010 12:38

Co se dnes dělo?

Dnes jsem dal na dveře od sklepa petlicu s dírou na zámek. To až tam budete sami, aby jste mi nevyslopali všecko víno. A jinak se pokouším dát dohromady koupelny, ale s těma bateriama je potíž...
15.01.2010 12:37

Nové a zároveň první Webové stránky

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V těchto dnech se na tom pracuje, aby to trochu vypadalo a aby jste se sem občas podívali. Stejně jak se teď budují tyto stránky, tak se teď buduje i penzion a všechno příslušenství. Víte jak to je: To musíte trochu uklidit, zamést, vytřít zem,...

Vyhledávání

Kontakt

Penzion Hádlík Zelnice 68 / Zelnice 80
691 06 Velké Pavlovice
604 455 723

!!! Náš nejnovější přírůstek !!! Penzion U Hada

Mrkněte na to!